Hakkımızda

Hakkımızda

Fly Invest olarak üstün kalite anlayışımızla 1991 yılından beri gayrimenul sektöründe hizmet vermekteyiz. Sadece ulusal alanda değil, uluslararası alanda da gösterdiğimiz başarılar sayesinde yıllardır yatırımcılara destek veriyoruz. Macaristan’da bulunan ofisimizle, bilgi ve deneyimimizi tüm dünyaya açıyoruz. Hizmet verdiğimiz bu sektörde sınır tanımadan; ticari gayrimenkul, proje geliştirme, inovasyonların ticarileştirilmesi, yatırım danışmanlığı ve hukuksal danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Özellikle ticari gayrimenkul alanındaki uzmanlığımız sayesinde yatırımcı için ideal çözümleri üretiyoruz. Attığımız her adımda, her zaman daha fazlasını ve daha iyisini hayal ettik. Bu doğrultuda yatırımcı ve hedefleri arasında her zaman güçlü ve sağlam bir köprü olmayı başardık.

Profesyonel ekibimiz, yatırım danışmanlığı alanındaki deneyimimiz ve bilgi birikimimizin yanı sıra, iş etiğimizle de tercih edilir olduk. Yatırım sürecinin tamamında en şeffaf bilgilerle, dürüst bir yaklaşımla ve sektörel gücümüzle sizin yanınızdayız.

Proje geliştirme hizmetimizle, aklınızdaki fikirleri hayata geçirmenize yardımcı oluyoruz. Yapılacak yatırımı çevresel koşulları ve amaçlarını değerlendirerek kapsamlı bir şekilde inceliyor ve sizin için zor olan adımları birer birer, güçlü bir şekilde atmanızı sağlıyoruz. Bununla birlikte inovatif projelerinizin ticarileştirilmesi ve düzenli gelir sağlayan bir yatırıma dönüşmesi konusunda da bize güvenebilirsiniz. Fly Invest olarak hem fikirlerinizi hem de iş sürecinizi en iyi şekilde organize etmeniz için size destek oluyoruz.

Yatırım dinamiklerine olan hakimiyetimizle birlikte tüm hukuksal süreçte de sizin yanınızdayız. Hangi ülkede yatırım yapmak isterseniz isteyin; yatırım sürecini A’dan Z’ye ele alıyor ve bulunduğunuz ülkede ihtiyacınız olan tüm bilgi ve desteği sağlıyoruz.

Bu nedenle amacınız ne olursa olsun, yatırım sürecini eksiksiz takip ediyoruz. Her adımda sizin güvenliğiniz için çalışıyor ve uzman danışmanlarımızdan maksimum faydayı almanıza odaklanıyoruz. Çözüm odaklı, dikkatli ve özenli çalışma sürecimizde aklınıza takılan her soruda buradayız!

Planlı, bilgili, dürüst ve deneyimli danışmanlarımız, geniş portfolyomuz ve sektördeki deneyimimizle gayrimenkul yatırım danışmanlığına dair her konuda size sunacak çözümlerimiz var. Büyük projeler için önceliklerin akıllıca atılan adımlar, doğru analizler ve sektöre yönelik derin bir içgörü olduğunu biliyor, daima en iyisini hedefliyoruz!

İnovasyonların Ticarileştirilmesi
İnovasyonların Ticarileştirilmesi
Yenilikçi fikirlerinizi, değer yaratan hizmet veya ürünlere dönüştürmeniz için en etkili ticari stratejileri kullanarak çözüm ortağınız oluyoruz. Fikirlerinizin marka, eser ya da tasarıma dönüşmesi sürecinde, pazar odaklı bir bakış açısı ile size ticari rekabet avantajı sağlayan yönlendirmeler yaparak başarıya giden yolda profesyonel destek veriyoruz.
Gayrimenkul Proje Geliştirme
Gayrimenkul Proje Geliştirme
Gayrimenkullerinizi en verimli şekilde kullanmanız ve değerlendirmeniz için gayrimenkulunuzun fiziki ve ekonomik olanaklarını analiz ederek size en uygun yatırım tavsiyelerini sunuyoruz. Yatırım yapacağınız bölgenin talep potansiyelini ve ihtiyaçlarını gözeterek bütçeniz doğrultusunda en kazançlı yatırımı yapmanız için size yol gösterecek çözümler üretiyoruz.
Yatırım Danışmanlığı Hizmeti
Yatırım Danışmanlığı Hizmeti
Şahsınız veya şirketiniz için risk limitini göz önünde bulundurarak getiri potansiyeli en yüksek olan yatırım seçeneklerinin güncel ve kapsamlı analizini yapıyor,varlık ve bütçenizi artırmanız için yatırım beklentinizi karşılayacak çözümler sunuyoruz.
Hukuksal Danışmanlık Hizmeti
Hukuksal Danışmanlık Hizmeti
Şahsınızına veya şirketinize yatırım yapmayı düşündüğü ülkede her tip hukuki işlem ile ilgili takip, bilgilendirme ve yönlendirme desteği sunuyoruz. Profesyonel bir yaklaşımla; olay / durum analiz ve tespiti, dosya inceleme, hukuki anlaşmazlıkların giderilmesi, belge ve sözleşme hazırlama konularında hizmet veriyoruz.