Yatırım Danışmanlığı

Fly Invest olarak profilinize uygun yatırım stratejilerini belirliyor ve getiri potansiyeli yüksek yatırımlar yapmanıza yardımcı oluyoruz. 1991 yılından beri gayrimenkul sektöründe ulusal ve uluslararası yatırımlara destek veren Fly Invest, endüstriyel ve ticari gayrimenkul yatırım danışmanlığı hizmetiyle de yanınızda!

Hepsi lisanslı ve deneyimli profesyonellerden oluşan yatırım danışmanlığı ekibimiz, kurumsal ve bireysel yatırımcılarımıza hem yurt içi hem de yurt dışı yatırım ürünleriyle ilgili danışmanlık hizmeti sunar.

Bilimsel Analiz Teknikleri ile Raporlama Hizmeti

Uzman yatırım danışmanlarımız, dünyaca kabul gören teknik analiz yöntemlerini kullanarak maliyet, risk ve getiri oranları en ince ayrıntısına kadar hesaplanmış yatırım önerilerini size sunar ve yatırımınızın her adımında yanınızda olur.

Profesyonel yatırım danışmanlarımız,  risk ve getiri talebinize uygun yatırım araçlarını değerlendirerek size kapsamlı bir analiz raporu hazırlar. Finansal, endüstriyel ve ticari gayrimenkul yatırımlarınızı en doğru zamanda ve en doğru konumda yapmanızı sağlayarak yüksek getirili yatırımlara sahip olmanızı kolaylaştırır.

Risk ve Getiri Analizleri Yapılmış Yatırım Önerileri

Sektörde uzmanlaşmış danışmanlarımız, düşündüğünüz ya da kafanızda planladığınız endüstriyel ve ticari gayrimenkul projeleriniz için kapsamlı araştırmalar yapar. Size hitap eden farklı yatırım araçlarına yönelik fizibilite çalışmaları yapan ekibimiz, karşılaştırmalı raporlar sunarak olası yatırım ürünleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Sizin için en yüksek getirili yatırımı, en uygun noktada ve en doğru zamanda yapmanıza yardımcı olur.

Yatırım danışmanlığı hizmeti dâhilinde her bir yatırımcı için özel hazırlanan piyasa, ticari gayrimenkul ve sektör analiz raporları, uzman kadromuzun bilimsel verilere dayalı olarak yaptığı araştırmalarından oluşur.

Endüstriyel Gayrimenkul Danışmanlığı Hizmeti

Sektörde uzmanlaşmış danışmanlarımız, endüstriyel kuruluşların yeni yatırımlarına ilişkin yer seçimlerinde saha araştırması yaparak en doğru yatırım konumunun belirlenmesine yardımcı olur. Yeni yatırımlar için maliyet, risk ve getiri hesaplamalarını yapar, var olan tesislerin de en doğru yöntemlerle değerlendirilmesini sağlar. Ekibimiz, yatırımcıların ticari gayrimenkullerini yüksek getiri potansiyeline sahip opsiyonlarla değerlendirmesine öncülük eder.

Fly Invest olarak hem yatırımcı taleplerine uygun hem de talep dışı yatırım araştırmaları yaparak çok seçenekli yatırım önerileri hazırlıyoruz. Yatırımcılarımızla kurduğumuz bağın sürekliliği önceliğimiz olduğu için yatırımcı odaklı çalışmaları hedefliyor ve üzerimize düşen görevi en iyi ve en doğru şekilde yapıyoruz. Uzman ekibimizin sunduğu ürün çeşitliliği ve yaptıkları geniş kapsamlı araştırmalar sayesinde kendiniz için en yüksek getirili yatırım aracını kolayca belirleyebilirsiniz.